Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
39 postów 598 komentarzy

Terra Poloniae

frasobliwy - DEUS HONOR PATRIA Semper Paratus Semper Fidelis pro patria Polonia

Bluźniercza strona znów reaktywowana…

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Facebook znowu pozwala na propagowanie nienawiści z powodu religii

 

 

 

Ledwo ucichły słowa radości na wieść, iż prostacka strona „Jan paweł II za***ał mi szlugi” została wzięta za rogi przez facebook i usunięta, a już pojawiają się pierwsze problemy. Strona bowiem została reaktywowana, a facebook nie reaguje, pomimo ciągłych zgłoszeń.

Bardziej niepokojące jest to, co zostało opublikowane 11 lutego 2013 roku. Jest to obrazek, odnośnie dwóch osób, które są podejrzane o bycie adminem i twórcą owej bluźnierczej strony. Jak napisali twórcy nowej strony – Jan Nowak i Amel Mana – nie są twórcami starej strony. Wedle tej tezy, zostali wciągnięci jako podpucha dla prawicy, by strona była rozreklamowana. Należy mocno przemyśleć te stwierdzenia.

Jeżeli bowiem cała akcja miała mieć wpływ reklamowy, to sobie jedynie zaszkodzili – strona, przypominam, została usunięta, a dopiero teraz reaktywowana. Jeżeli Jan Nowak i Amel Mana nie są twórcami strony, to pytanie zasadnicze – kto nim jest? I czemu właśnie te osoby? Nowa strona nazywa ich „szmatami lewackimi” i jednocześnie powołuje się, iż to ta strona ich „sprzedała” jako „twarze reklamowe”. Jeżeli są niewinni – to lewacy poświęcili imię dwóch niewinnych osób, co jest wysoce niesprawiedliwe i chore! Jeżeli zaś są winni – a wiele na to wskazuje – to o co chodzi z nowo aktywowaną stroną? Może są nowi twórcy? A może starzy poprosili o jakieś „alibi” dla siebie od kumpli, którzy założyli nową stronę i rzucili ten obrazek..?

Autor: Maciej Kałek

 

Za ngopole.pl

 

Zachęcam wszystkich do zgłaszania strony

https://www.facebook.com/JPszlugi?fref=ts

KOMENTARZE

  • @rerak 18:43:45
    Proszę .... niecałe 1500 odsłon to ma być reklama? Na youtubie jest ponad 300 000 odsłon filmu.
  • @frasobliwy 18:59:19
    Najbardziej prawdopodobne jest chyba to, że zmienili się twórcy, zaś poprzednim dano alibi.

    Bo kto by taką stronę stworzył (chyba, że jakieś nastolatki, tylko czemu brali by w obronę poprzednich - samemu się odsłaniając przy okazji) ?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY