Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
39 postów 598 komentarzy

Terra Poloniae

frasobliwy - DEUS HONOR PATRIA Semper Paratus Semper Fidelis pro patria Polonia

Nie lubisz gejów? Trafisz do getta!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Kto szykanuje gejów i lesbijki będzie musiał mieszkać w kontenerowym getcie – postanowiły władze Amsterdamu. W ten sposób chcą walczyć z nietolerancją wobec mniejszości seksualnych.

Władze Amsterdamu ogłosiły, że osoby znane z niechęci do gejów i lesbijek, związków homoseksualnych, a także wobec cudzoziemców będą przymusowo wygnane do specjalnego kontenerowego osiedla – getta na granicy miasta.

 

Przesiedlane będą nie tylko pojedyncze osoby, ale nawet całe rodziny. W tym drugim przypadku nastąpi to, gdy antygejowskimi postawami wykażą się... dzieci.

Wprowadzone przepisy stanowią, że kto uprzykrza życie homoseksualistom, stosuje wobec nich mobbing, tyranizuje ich, obraża, ten zostanie przymusowo przesiedlony. Będzie musiał opuścić swoje mieszkanie, niezależnie od tego czy jest ono jego własnością, czy je wynajmuje. – Nie będzie mógł powrócić do swojego mieszkania – podkreśla Tahira Limon z biura burmistrza Amsterdamu Eberharda van der Laana.

Zakaz powrotu i nakaz mieszkania w skromnie urządzonym kontenerowym osiedlu będzie obowiązywać przynajmniej przez pół roku. W tym czasie taka antygejowsko nastawiona osoba będzie musiała zmienić swoje poglądy. "Pomogą" im w tym pracownicy urzędów socjalnych.

Do wydalenia "antygeja" do getta nie jest potrzebna wcale decyzja sądu. Wystarcza administracyjny przepis.

Ten paragraf ma zdaniem władz Amsterdamu chronić przede wszystkim prawa osób o homoseksualnych preferencjach. A co z prawami reszty ludności, na przykład członkami rodzin antygejowsko nastawionych Holendrów? Czy to nie wynaturzenie, że decyzją administracyjną wprowadza się odpowiedzialność zbiorową?

za fakt.pl

Następnym krokiem jak rozumiem będzie wprowadzenie obozów koncentracyjnych, żeby ich jeszcze wykorzystać jako tania siła robocza, bo przecież kryzys jest.

Tak właśnie wygląda LIBERALNA wolność Holandii.

KOMENTARZE

 • Holandia to już od dawna laboratorium szatana
  Eutanazja, legalizacja narkotyków i teraz jeszcze to.
 • Gdzie jak gdzie, ale w wiezieniu są największe szanse na prohomoseksualną reedukację...
  http://janpinski.nowyekran.pl/post/63431,5-lat-wiezienia-za-dowcipy-o-gejach-sejm-pracuje-nad-ustawa | 26.05.2012
  5 LAT WIĘZIENIA ZA DOWCIPY O GEJACH. SEJM PRACUJE NAD USTAWĄ

  WYBRANY KOMENTARZ
  Obrzydzenie połączone z odruchem wymiotnym to reakcja obronna organizmu na widok np. zepsutej żywności (np. cuchnącego zarobaczonego mięsa) przed spożywaniem takiej żywności. Jest to cecha specyficzna chyba tylko dla ludzi bo u innych gatunków jej nie stwierdzono, która powstała w drodze ewolucji być może jako rekompensata utraconego węchu. Co byśmy sądzili o ludziach, którzy pragnęliby zwalczać taką FOBIĘ na pokarm u pozostałych? Podobnie jest w przypadku reakcji zdrowej części społeczeństwa na widok i zachowania sodomitów. Obrzydzenie również w tym przypadku jest formą obrony przed zagrożeniem jakie niesie sodomia dla gatunku. Homoterror należy przerwać jak najszybciej bo już wykazuje cechy faszyzmu.
  Kula Lis 62 27.05.2012 12:32:45


  A co z prześladowanymi zoofilami, kaprofilami, nekrofilami, sadystami, itp. ...?
  --------------------------------------------
  HOMOMANIA
  http://www.wolnyswiat.pl/2h5.html
 • Mam nadzieję
  że to jakiś tekst przygotowywany na 1.04 komuś wyciekł.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY