Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
39 postów 598 komentarzy

Terra Poloniae

frasobliwy - DEUS HONOR PATRIA Semper Paratus Semper Fidelis pro patria Polonia

WOŚP wprowadza w błąd na swojej aukcji

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

WOŚP zrobi wszystko by zarobić więcej pieniędzy na swoich aukcjach.

Tekst pochodzi z weszlo.com i reprezentuje ich poglądy co do WOŚP

 

 

 

Niestety, ten motyw powtarza się po raz kolejny… Najpierw przekazaniem NIE TEJ koszulki zbłaźnił się Jakub Błaszczykowski, teraz w błąd wprowadza ludzi Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Trudno stwierdzić, czy jest to błąd wynikający z kłamstewka Roberta Lewandowskiego (chyba nie), czy też wynikający z nadgorliwości pracowników aukcji charytatywnej (chyba tak). W każdym razie, WOŚP licytuje koszulkę "Lewego" posługując się fałszywym jej opisem. Czytamy bowiem, że: "Jest to wyjątkowa sportowa pamiątka – w tej koszulce Robert Lewandowski rozegrał zakończone remisem spotkanie Polska-Rosja".

Koszulka aktualnie (stan na 13 stycznia 23:00) kosztuje już 5100 złotych, jej wartość ciągle rośnie.

Niestety, NIE JEST TO KOSZULKA Z MECZU POLSKA - ROSJA, co widać gołym okiem. W spotkaniu z Rosją Lewandowski zagrał w takim oto stroju…

 

 

Natomiast WOŚP licytuje taką koszulkę…

 

Zwracamy uwagę na naklejki na rękawkach. W meczu z Rosją: okrągła na prawym i prostokątna z napisem "respect" na lewym. Ta licytowana posiada oznaczenia, które stosowano przed Euro 2012. Reprezentacja PZPN zagrała w takich strojach między innymi przeciwko Andorze.

 

 

 

 

Sam Lewandowski wspomnianą koszulkę przekazał w telewizyjnym studiu Monice Olejnik. Było to po meczu z Rosją, natomiast Robert nie powiedział, że to koszulka z tego akurat spotkania. Po prostu - powiedział, że to jego koszulka, więc nie skłamał. Być może ktoś nadinterpretował całe zdarzenie i uznał, że innego trykotu "Lewy" by po prostu nie przyniósł. Błąd.

To nie koniec. Cały opis aukcji nie trzyma się kupy. Uwaga: "Koszulka reprezentacji Polski z autografem Roberta Lewandowskiego. 12 czerwca przekazał ją osobiście Monice Olejnik w programie „Kropka nad i” na aukcję charytatywną. Jest to wyjątkowa sportowa pamiątka – w tej koszulce Robert Lewandowski rozegrał zakończone remisem spotkanie Polska-Rosja. Zachęcamy Was do tej niezwykłej licytacji".

Niestety, 12 czerwca Robert nie mógł być gościem Moniki Olejnik, ponieważ w tym czasie rozgrywał mecz z Rosją. Dodatkowo koszulka, którą kilka dni później przekazał, trafiła do Fundacji TVN i została zlicytowana za 405 000 złotych. Teraz znowu wróciła na rynek? Być może jest to taki gadżet przechodni. W każdym razie jedno trzeba zaznaczyć stanowczo: TO NIE JEST STRÓJ Z MECZU Z ROSJĄ. Jesteśmy wielkimi fanami Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, sami wpłaciliśmy dzisiaj kilkaset złotych, ale nie można zbierać pieniędzy w taki sposób - zwłaszcza, że pracownicy WOŚP byli informowani, iż zaszła jakaś pomyłka, a jednak wciąż upierają się, że wystawili na licytację koszulkę z Euro 2012.

 

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY