Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
39 postów 598 komentarzy

Terra Poloniae

frasobliwy - DEUS HONOR PATRIA Semper Paratus Semper Fidelis pro patria Polonia

Piotr Zychowicz oczernia narodowców

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dalszy ciąg wojenki z narodowcami

 

 

Dotychczasowy publicysta „Uważam Rze” i autor książki „Pakt Ribbentrop-Beck”, Piotr Zychowicz, postanowił posłużyć się metodami „Gazety Wyborczej” czy TVN, snując insynuacje względem narodowców. Nie mając dowodów, twierdzi, że narodowcy w Polsce i na Litwie, są finansowani przez FSB.

Swoje sensacje Zychowicz przedstawia w wywiadzie dla polskojęzycznej wersji litewskiego portalu DELFI.Mogę z Panem się założyć, jeśli miałbym dostęp do rosyjskich archiwów, że najwięksi litewscy „polakożercy” są na liście płac FSB. Na tej samej zasadzie w kieszeni Moskwy siedzą ukraińscy i polscy nacjonaliści – powiedział centroprawicowy publicysta. Zychowicz dodaje, że nacjonalizm jest niebezpieczny dla naszej części Europy i służy Rosji, zaś on sam jest zwolennikiem wielonarodowej Rzeczpospolitej, która nie sprawdzała się w dwudziestoleciu międzywojennym.

Insynuacje Zychowicza nie powinny dziwić, bowiem podziwia on zmarłego prezydenta Lecha Kaczyńskiego, podkreślającego wielokrotnie, że nacjonalizm jest największym złem, zaś środowisko polityczne Prawa i Sprawiedliwości, ma w zwyczaju chrzcić rosyjskim agentem każdego, kto nie popiera tej partii. Centroprawicowy publicysta na stronie internetowej swojej germanofilskiej książki „Pakt Ribbentrop-Beck”, podkreśla również swoją niechęć do endecji.

Za narodowcy.net

KOMENTARZE

 • ...
  Wspieranie ruchów takich jak RAŚ czy jakich kol wiek które nie dopuszczają możliwości powstania siły w europie środkowo wschodniej są oczywiście na rękę obcym siłą z Rosją i Niemcami na czele, zapewne mają spore pozycje w ich budżetach.
  Czy nacjonaliści są takim ruchem? wątpię mimo iż mamy negatywny wpływ na federacje w regionie co jest na rękę państwom ościennym roszczącym sobie prawo do regionu.
 • Zadna to nowosc...
  Przeciez ten cymbal, jest jednym z kolegow mlodego Wildsteina i Pereiry w GaPolu...Nie dziwota, ze chodzi o powtarza Sakiewiczowe brednie.
 • Zbyt rzadko stosowany jest cudzysłów!
  Z tekstu niezbyt jasno wynika, kto jest autorem tej kłamliwej tezy:

  "... środowisko polityczne Prawa i Sprawiedliwości, ma w zwyczaju chrzcić rosyjskim agentem każdego, kto nie popiera tej partii ..."
 • NAZYWAM SIĘ SENDECKI, JESTEM NARODOWCEM, ROSJA MNIE NIE SPONSORUJE.
  Kropka.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY