Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
39 postów 598 komentarzy

Terra Poloniae

frasobliwy - DEUS HONOR PATRIA Semper Paratus Semper Fidelis pro patria Polonia

Piotr Zychowicz oczernia narodowców

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dalszy ciąg wojenki z narodowcami

 

 

Dotychczasowy publicysta „Uważam Rze” i autor książki „Pakt Ribbentrop-Beck”, Piotr Zychowicz, postanowił posłużyć się metodami „Gazety Wyborczej” czy TVN, snując insynuacje względem narodowców. Nie mając dowodów, twierdzi, że narodowcy w Polsce i na Litwie, są finansowani przez FSB.

Swoje sensacje Zychowicz przedstawia w wywiadzie dla polskojęzycznej wersji litewskiego portalu DELFI.Mogę z Panem się założyć, jeśli miałbym dostęp do rosyjskich archiwów, że najwięksi litewscy „polakożercy” są na liście płac FSB. Na tej samej zasadzie w kieszeni Moskwy siedzą ukraińscy i polscy nacjonaliści – powiedział centroprawicowy publicysta. Zychowicz dodaje, że nacjonalizm jest niebezpieczny dla naszej części Europy i służy Rosji, zaś on sam jest zwolennikiem wielonarodowej Rzeczpospolitej, która nie sprawdzała się w dwudziestoleciu międzywojennym.

Insynuacje Zychowicza nie powinny dziwić, bowiem podziwia on zmarłego prezydenta Lecha Kaczyńskiego, podkreślającego wielokrotnie, że nacjonalizm jest największym złem, zaś środowisko polityczne Prawa i Sprawiedliwości, ma w zwyczaju chrzcić rosyjskim agentem każdego, kto nie popiera tej partii. Centroprawicowy publicysta na stronie internetowej swojej germanofilskiej książki „Pakt Ribbentrop-Beck”, podkreśla również swoją niechęć do endecji.

Za narodowcy.net

KOMENTARZE

 • ...
  Wspieranie ruchów takich jak RAŚ czy jakich kol wiek które nie dopuszczają możliwości powstania siły w europie środkowo wschodniej są oczywiście na rękę obcym siłą z Rosją i Niemcami na czele, zapewne mają spore pozycje w ich budżetach.
  Czy nacjonaliści są takim ruchem? wątpię mimo iż mamy negatywny wpływ na federacje w regionie co jest na rękę państwom ościennym roszczącym sobie prawo do regionu.
 • Zadna to nowosc...
  Przeciez ten cymbal, jest jednym z kolegow mlodego Wildsteina i Pereiry w GaPolu...Nie dziwota, ze chodzi o powtarza Sakiewiczowe brednie.
 • Zbyt rzadko stosowany jest cudzysłów!
  Z tekstu niezbyt jasno wynika, kto jest autorem tej kłamliwej tezy:

  "... środowisko polityczne Prawa i Sprawiedliwości, ma w zwyczaju chrzcić rosyjskim agentem każdego, kto nie popiera tej partii ..."
 • NAZYWAM SIĘ SENDECKI, JESTEM NARODOWCEM, ROSJA MNIE NIE SPONSORUJE.
  Kropka.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

ULUBIENI AUTORZY