Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
39 postów 598 komentarzy

Terra Poloniae

frasobliwy - DEUS HONOR PATRIA Semper Paratus Semper Fidelis pro patria Polonia

Imigranci w Paryżu. O czym milczy Francja

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jedno z największych zagrożeń dla współczesnej Europy - Imigranci

 

Filmy rosyjskiego dziennikarza Aleksandra Rogatkina poświęcone imigracji wywołały burzliwą reakcję zarówno w Rosji, jak i za granicą. Francuska Le Monde powołała się na film „Obcy 2”, gdzie pokazano przedmieścia Paryża kontrolowane przez imigrantów. Gazeta skrytykowała go twierdząc, że wszystkie pokazane w nim problemy są urojone. Eksperci uważają natomiast, że Francuzom nie spodobało się, że ktoś poruszył problem, z którym sami nie mogą sobie poradzić i który starają się przemilczać.
Obecnie każdy gość w Paryżu powinien wiedzieć nie tylko, gdzie należy iść i co oglądać, ale również jakie dzielnice lepiej omijać szerokim łukiem. Na niebezpieczną strefę składają się wszystkie przedmieścia zabudowane szarymi blokami. Właśnie w tych dzielnicach pracowała rosyjska ekipa zdjęciowa. Miejscowa ludność była z tego bardzo niezadowolona – powiedziałAleksander Rogatkin:
Mówiono nam, że na ulicach w arabskich dzielnicach nie da się niczego nakręcić. Odpowiadaliśmy na to: jak to, jesteście przecież Francją, praktycznie centrum Europy. Powiedziano nam: gdy tylko pojawicie się z włączoną kamerą, dostaniecie po głowie. Nie uwierzyliśmy, wyszliśmy z włączoną kamerą. Nawet nie zdążyliśmy wysiąść z samochodu, jak nasz operator dostał po twarzy.
Policja odmówiła dziennikarzom pomocy i nawet próbowała przeszkodzić w pracy nad filmem. Nie ma realnej władzy w tych dzielnicach i niekiedy nawet sami policjanci unikają tych miejsc. Getto kontrolowane jest przez społeczności narodowe i handlarzy narkotyków. Policja może z nimi walczyć stosując jedynie bardzo nietypowe sposoby – powiedział w filmie „Obcy 2” przewodniczący partii Radykalna LewicaOlivier Decrock:
Na dachach przemytnicy narkotyków trzymają mikrofalówki lub łóżka, które zrzucają na policjantów. Policja korzysta z pomocy strażaków i podpala te domy, żeby wywabić przestępców na ulice.
Nawet gdybyśmy zapomnieli o przestępczości, tak czy inaczej okaże się, że imigranci zajmują Francję kawałek po kawałku. Wiele miast i przedmieść obecnie zachowuje jedynie zewnętrzne podobieństwo z Europą, a już od dawna panują tam wschodnie porządki – powiedział Aleksandrowi Rogatkinowi mieszkaniec północnej paryskiej dzielnicy Saint OuenDmitrij de Koszko:
W szkolnych stołówkach często nie podaje się wieprzowiny. Czasami wywierano nawet presję na dzieci, którzy nie są muzułmanami, by nie jadły tego mięsa. W niektórych miastach ustalono specjalny harmonogram na basenach, kiedy kąpać się mogą wyłącznie kobiety. Jutro, oczywiście, mogą to być autobusy podzielone na miejsca dla kobiet i mężczyzn.
Eksperci nie wykluczają, że obecna sytuacja stanowi wynik wieloletniej niesłusznej polityki migracyjnej. Francja stała się jednym z pierwszych europejskich państw, które zaczęło przyjmować imigrantów. W XIX wielu byli to wychodźcy z krajów europejskich, którzy szukali pracy lub azylu politycznego. Po rozpadzie imperium kolonialnego w latach 60-tych XX wieku Francja zaczęła przyjmować obywateli swoich byłych kolonii, którzy wyjeżdżali do Europy w poszukiwaniu lepszego losu. Moment przełomowy w dziejach imigracji do Francji nastąpił w latach 70-tych, kiedy władze postanowili poprawić sytuację gospodarczą kosztem taniej siły roboczej i otworzyły granice. Podjęto kilka prób przejęcia kontroli nad potokami migracyjnymi. Na przykład, z Algierią kilkakrotnie zawierano porozumienia, w których ustalano liczbę obywateli tego kraju, którzy mogą przenieść się do Francji. Jednak w ogólnym zarysie baza prawna była źle przemyślana. Według ocen specjalistów w kraju mieszka obecnie około 6 milionów imigrantów. Część z nich po kryzysie straciła pracę i zaczęła zajmować się przestępczością. Oczywiście, Francuzi są bardzo niezadowoleni z tej sytuacji. Przejawem tego są, między innymi, niedawne wybory prezydenckie, które zakończyły się swojego rodzaju triumfem szefowej Frontu Narodowego Marine Le Pen. Nie wykluczono, że w najbliższych latach Le Pen przybędzie zwolenników, ponieważ obecny rząd socjalistów raczej nie potrafi rozwiązać problemu imigracji – uważaPiotr Czerkasow:
François Hollande doszedł do władzy w znacznym stopniu dzięki głosom nowych Francuzów z grona byłych imigrantów. W ciągu najbliższych lat będzie skrajnie trudno rozwiązać te problemy, ponieważ wówczas socjalistyczna administracja, rządząca partia socjalistyczna i prezydent, będą musieli zrezygnować ze swoich haseł przedwyborczych. Będzie to trudne zadane do wykonania.
Z analogicznymi problemami mają do czynienia prawie wszystkie kraje europejskie. Gospodarcze i polityczne kryzysy zmuszają mieszkańców krajów arabskich i afrykańskich do przeprowadzki do Europy, gdzie nikt nie cieszy się z ich przyjazdu. W ubiegłym roku w regionie już doszło do kolapsu imigracyjnego. Przez Morze Śródziemne na włoską wyspę Lampedusa podążyło tysiące nielegalnych imigrantów z ogarniętych rewolucją Tunezji, Egiptu i Libii. Włoski rząd bez namysłu wydał im wizy, po czym uchodźcy wyruszył do bogatszych Niemiec i Francji. W najbliższym czasie sytuacja może się powtórzyć: już 17 tys. Syryjczyków złożyło wnioski do placówek dyplomatycznych krajów członkowskich Unii Europejskiej i czeka na udzielenie azylu. Parlamenty i politycy w trybie pilnym zaczynają pracę nad ogólnoeuropejskimi ustawami, które pomogłyby ochronić region przed imigrantami. Zresztą nie usunie to problemów, które istnieją już w krajach Europy i wymagająrozwiązania.
 

Za polish.ruvr.ru

 

Problem bardzo ważny i tutaj można dostrzec chyba jedyny pozytyw tak niskich wypłat i socjalu w Polsce. Jeszcze jesteśmy gospodarzem w swoim domu. Tylko jak długo to potrwa i czy komuś nie zachce się „dogonienie” Zachodu w tym.

KOMENTARZE

 • Autor
  Dlatego, czym szybciej nastapi ewakuacja z eurokolchozu, tym lepiej...Duzo czasu nie zostalo...
 • Za niedługo tym tolerancyjnym francuzom, pozostanie...
  okopac się na wieży Eifla, bo pewnie tylu ich rodowitych zostanie że wszyscy się na tej wieży zmieszczą:-)
  KIJEM TEGO CO NIE PILNUJE SWEGO!!!
 • Kontrewolucja !
  Dlatego, należy zakończyć eksperyment prewencji i resocjalizacji i powrócić do starej dobrej zasady karania przestępców. Bynajmniej, nie chodzi mi o drakońskie zaostrzenie kar, wystarczy kierować się zasadami KKK. Każdy Obywatel, jak i Przyjezdny, musi szanować Porządek, panujący na terytorium Państwa......i znika problem emigrantów :)...
 • autor
  Rosjanie maja racje, lecz chcialoby sie powiedziec : przyganial slepy gluchemu! Fakt, oni nie maja tylu Muzulmanow, co sie im chwali, lecz takze dlatego, ze jest u nich bieda i wlasna rodzima mafia zagarnia co lepsze kaski! Oni maja nie mniejsze problemy, bowiem glodny , pijany Rosjanin ( i Rosjanka) moze jest latwiejszy do manipulowania, lecz moze kiedys z tego glodu i desperacji ruszyc jak w 1917 roku.
  Wracajac zas do meritum sprawy : to prawda : Francuzi zamykaja oczy na prawdziwa sytuacje w kraju, na gangi Arabow , Turkow i innych kolorowych "obywateli" ( bowiem niestety zgodnie z prawem ziemi sa oni Francuzami). Co gorsza, obecne rzady PS tylko zaostrza isniejace juz problemy. Chialabym tylko dodac, ze Paryz jest stracony, lecz na cale szczescie istnieje jeszcze francuska prowincja, gdzie poluje sie i po domach przewraca sie sporo strzelb . Ta prwincja glosuje na FN , mieszka w domkach z ogrodkami w ktorych biegaja psy mysliwskie ( lub inne bestie) i ktora nie znosi "brazowych","melonow" ,"szczurow" jak ladnie nazywa sie tutaj wiadoma rase...
  Oprocz tego w samych miastach od czasu do czasu dochodzi do "tlumienia" buntow roznych "band" jak oficjalnie nazywa sie te grupy wiadomych wyrostkow. Zas policja i zandarmeria chyba troche boi sie tych zawzietych typow, bowiem po pracy sa to zwykili ludzie, ktorzy maja zony i dzieci! Jest zle ale jeszcze nie beznadziejnie, JESZCZE !!!
  Zas politycy czy to z kaszmirowej prawicy, czy tez z kawiorowej lewicy mieszkaja w tak zwanych "pieknych", eleganckich" dzielnicach, w ktorych kolorowi to rozne ksiazeta Golfu, ktore nie budza w nich strachu, moze jedynie zazdrosc, ze maja wszystko i nie musza grac komedii , zeby utrzymac sie na dobrym poziomie egzystencji!
  To wszystko jest bardziej skomplikowane, niz to przedstawia powyzszy tekst.
 • ------------NIE WPUSZCZAĆ !!!!! do Polski !! i tyle
  --byłam w Berlinie / kilkakrotnie / dzielnica zachodnia -SZOK !! brud / smród / nędza / psie kupy w setkach na m2 chodnika / wieczorami wyścigi samochodowe na ulicach wyzwolonych imigrantów / STRACH !!!!
  -Europa sama się pogrążyła -MY SWOJĄ ODSIECZ WIEDEŃSKĄ mamy -ZA sobą !!!! zapłacili nam -ROZBIORAMI !!
  -Rosja !!! najwięcej MUZUŁMANÓW z wszystkich państw europejskich !!! /

  --ZA WYZYSK się PŁACI !!!!!! nic nie ma za darmo !!!!

  ------DEMOLUDY SŁOWIAŃSKIE !!! EUROPA jest WASZA !!! poza 1 pejsatym problemem
 • Przecież to jest właśnie ten wymarzony raj korwinistów do którego tak tęsknią i wzdychają.
  Tam ich ideały zostały zrealizowane w 100%.
  A przecież to nie jest daleko, podróż kosztuje grosze. Na co oni jeszcze czekają? Musimy koniecznie ich tam wysłać.
 • Smacznego Rodacy,
  Byłem w Bruksellii blisko 30-lat temu. Budy z kababami powstawały tam wszędzie, tak jak obecnie w Polsce. Smacznego Rodacy
 • @vortex 23:41:41
  Szanowny Panie
  Obawiam się, że w Pana mowie miłości, poplątały się fakty, z "Faktami-i-Mitami". Prawdopodobnie wpycha Pan, do jednego wora, mnóstwo pomysłów gospodarczych, ustrojowych i światopoglądowych ( coby nie pisać; religijnych). Rozwiązanie problemu, które Pan proponuje, stosowali już z sukcesem, bolszewicy..no ale Pan nie jest bolszewikiem...prawda ?
 • @lju 23:14:15
  Bo się boją,
  Szczęść Ci Boże
 • NIE TYLKO WE FRANCJI
  Zaczne od tego, ze nazwa "imigranci" w podanym przez ciebie tekscie jest nietrafna i mylaca, bo moze oznaczac np. Polakow, czy innych porzadnych Europejczykow pracujacych we Francji.

  Trafna bylaby nazwa: "imigranci z Trzeciego Swiata." Glownie Arabowie i Murzyni.

  Wydaja sie oni stanowic straszliwy problem nie tylko we Francji, ale i w innych tzw. krajach zachodnioeuropejskich: Anglii, Holandii, Szwecji, Hiszpanii, Wloszech, Niemczech, itd. Porozujac po Europie, widzialem dantejskie sceny z udzialem takich osobnikow.

  Pomimo tego, ze stanowia taki straszliwy problem, wydaje sie ich byc coraz wiecej w Europie (rowniez w Polsce, czyz nie tak?).

  Dlaczego? KTO sprzyja ich przybywaniu, czy wrecz ich sciaga? KTO stara sie ukrywac prawde o nich, ich prawdziwym zachowaniu, np. cenzurujac i falszujac informacje w mediach?

  KTO to jest? Jakies mysli w tej sprawie, panowie i panie?
 • @Pan Marky 02:21:19
  //Mówiono nam, że na ulicach w arabskich dzielnicach nie da się niczego nakręcić. Odpowiadaliśmy na to: jak to, jesteście przecież Francją, praktycznie centrum Europy. Powiedziano nam: gdy tylko pojawicie się z włączoną kamerą, dostaniecie po głowie. Nie uwierzyliśmy, wyszliśmy z włączoną kamerą. Nawet nie zdążyliśmy wysiąść z samochodu, jak nasz operator dostał po twarzy.//

  To nie jest konflikt religijny, ale światopoglądowy. Lewackie państwo jest tak opresyjne i toksyczne moralnie, że ludzie bez względu na religię nie życzą sobie by lewacka hołota kontrolowała ich życie. Na pewno mają swoje zwyczaje, sądy, prawo kulturowe, szkoły i nie potrzebują państwa, a nawet jeśli z niego korzystają, to przecież płacą podatki.

  Ja tu pomijam prawdziwość tej ''religii''. To konflikt o prawo naturalne.
  Oni nie atakują chrześcijan, ale ateistów. Skąd wiadomo, że ci panowie na zdjęciu to nie całująca się na ulicy para pedałów?

  Nie bądzmy pochopni. Ruscy mają interes by ''walczyć'' o prawa różnych grup i je skłócać. To wszystko propaganda zła.
 • Polecam artykuł:
  http://marucha.wordpress.com/2012/03/19/dunska-policja-bezradna-wobec-muzulmanskich-gangow/
  na tym portalu jest tego wiele. wystrczy w okienko wpisac słowo imigranci
 • Jestem Polskim lipkiem Tatarem
  Nasi przodkowie wiele krwi przelali za Rzecz Pospolitą część jest katolikami część Prawosławnymi cześć od pokoleń wyznaje Islam.
  Pracujemy mieszkamy razem z wami co z nami ????

  Tatarzy polscy, w latach trzydziestych ponownie zabiegali u władz polskich o stworzenie oddzielnej muzułmańskiej jednostki wojskowej. Od 1936 roku wszystkich muzułmanów poborowych zaczęto kierować do I szwadronu 13 Pułku Ułanów Wileńskich, jednak, ze względu na małą ich ilość, w I szwadronie większość wciąż stanowili chrześcijanie. Szwadron ten wziął udział w walkach we wrześniu 1939 roku. Poza I szwadronem 13 Pułku Ułanów Wileńskich, przez cały okres międzywojenny pojedynczy muzułmanie służyli w innych jednostkach wojskowych. Muzułmanie polscy, cywile i żołnierze, na dobre i na złe związani byli z ludnością polską i ponosili wszystkie trudy związane z II wojną światową, tak jak ich przodkowie w niemal wszystkich wojnach jakimi targana była Rzeczpospolita w przeszłości.
  http://www.mzr.pl/pl/info.php?id=13
 • @circ 05:23:22
  Chyba masz rację, a od nich będziemy się uczyć jak się przed tym wszystkim bronić. Zdaje się że wypracowali dobrą formułę - tworzą zamknięty bastion, i być może czas przyjdzie że Polacy chrześcijanie skopiują ją wiernie.
 • @circ 05:23:22
  jeeeezu, co za bełkot...
 • @circ 05:23:22
  "Nie bądzmy pochopni. Ruscy mają interes by ''walczyć'' o prawa różnych grup i je skłócać. To wszystko propaganda zła."
  Zapewniam panią, iż to nie ruscy skłócają nikogo we Francji. Tam po prostu ludzie przyjeżdżają dla pieniędzy. Nikt tutaj nie pisze o konflikcie religijnym, gdyż to nie on jest najważniejszy.
  Imigranci po prostu widzą w Europejczykach ludzi słabych i dlatego nie chcą się asymilować, dodatkowo tak ogromne masy obcych nie są w stanie być przetrawione przez Francję.
  Sami sobie zgotowali ten los. Taka jest ich polityka "prorodzinna"
 • @vortex 07:24:46
  Dawniej wsie były takimi bastionami odpornymi na postępactwo, dlatego komuniści nienawidzili wsi i starali się jak najszybciej przesiedlić wszystkich do miast, a z reszty zrobić skoszarowanych robotników rolnych. Muzułmanie wypracowują formułę tworzenia takich bastionów w mieście. To naprawdę ciekawe, warto to obserwować.
 • za duży socjal
  Tak długo, jak długo w Polsce "pomoc rodzinie" będzie tak mizerna jak jest, a jak długo w innych krajach będzie istniała pomoc, jak długo ludzie będą tam dostawać pieniądze za nic, tak długo u nas nie będzie islamistów.

  Wszelkie rodzime pomysły by coraz więcej ludziom dawać doprowadzą do tego, że oprócz Polaków, którzy oduczą się pracy, pieniądze będą brać także przyjezdni innych wyznań i odcienia koloru skóry. Do Polski powinni przyjeżdżać tylko Ci, którzy tu chcą się osiedlić i pracować, a nie żyć na koszt innych podatników. Wystarczy spojrzeć na Wietnamczyków, którzy bardzo wolno, ale się asymilują ze społeczeństwem, nie tworzą gett. Ale oni pracują, nie wyciągają ręki po jałmużnę w przeciwieństwie do np. Czeczenów, którzy żyją na koszt podatników.
 • @micra 09:10:19
  No tak, to żyje z socjalu. Więc samo nie może się utrzymać, czyli .. jednak wracamy na wieś. Na tej wsi zresztą elektronikę też można wytwarzać, dlaczego zaraz wszyscy muszą żyć z roli. Ale głodem tam tak łatwo nie wezmą. Wzięli kiedyś na Ukrainie konfiskując wszytką żywność, ale to wyjątek.
  A swoją drogą te kurwy bolszewickie, ohydne co to wciąż wypominają te parę tysięcy czarownic spalonych na stosie, jakoś o tym strasznym głodzie na Ukrainie wolą nie mówić - zmarło około 6 milionów ludzi, były przypadki ludożerstwa.
 • @vortex 09:20:52
  Czy nie da się już prowadzić dyskusji bez bluzgów? Jak mam pokazać mojej starszej córce jakąkolwiek dyskusję, gdzie w co drugim komentarzu jest mięso?

  Mnie bardziej interesuje Twoje odniesienie się do Francji jako "raju Korwinistów", która to Francja takowym rajem nie jest - jest pełna socjalu, Niemcy i Norwegia też mają z tym problem, ale ciągle mniejszy niż Francja, pytanie jak długo. No więc o co Ci chodziło z tym "rajem Korwinistów"?

  Żeby było jasne - tak, głosuję na Korwina, bo nie mam żadnej dostępnej alternatywy. To, co proponują obecnie rządzący lub poprzedni rządzący to mniejszy lub większy socjal - mógłby zostać obecny poziom, ale niestety - PO/PiS/SLD/PSL/Palikot będą się licytować komu dać więcej, a to jest prosta droga do tego, co jest we Francji.
 • @circ 05:23:22
  Wie Pani rody tatarskie lipków Polskich nie jednego mogły by obdzielić zasługami dla Polski do dziś część wyznaje Islam specjalnie naisałem osobno Rzeczpospolita by ktoś zrozumiał te słowa.
  http://www.mzr.pl/pl/info.php?id=13
  Na czym Pani chce wielką Polskę o której tu na NE często się pisze budować na krzywdzie innych bo nie są katolikami? Kto będzie chciał
  budować wspólną przyszłość na Pani zasadach Białorusini Ukraińcy nie
  Czesi nie.
 • @vortex 23:41:41
  Jak widać zrozumienie podstawowych tez korwinistów czyli równości wobec prawa, zero zasiłków, kara śmierci dla bandytów i bezwzględne rozprawianie się z przestępczością jest dla ciebie (celowo z małej litery) jest zbyt trudne. Ale cóż Lem już coś powiedział na temat użytkowników internetu. Kłania się też Churchill: Aby zostać przeciwnikiem demokracji wystarczy porozmawiać z przeciętnym wyborcą...
 • @circ 05:23:22
  Pleciesz. Atakują wszystkich. Koran mówi jasno: Zaproponuj przejście na islam, Jeśli nie skorzysta z propozycji zabij go. Koniec i kropka. Proponuję poczytać Koran. I to końcowe sury
 • ---zwykły człowiek
  ---CHYLĘ CZOŁA -znam !! historię polskich Tatarów i Tatarów w ogóle -w Waszym przypadku Wasze pochodzenie- wiara -absolutnie mi nie przeszkadza --Polska to WASZA Ojczyzna tak jak i moja !! / przeprosić jedynie mogę WAS za ZDRADĘ !! moich polskich Antenatów -wytłumaczyć mogę to jedynie TYM !! ,że KLER / WATYKAN od 15 wieku -RZĄDZI RZECZPOSPOLITĄ- rozsiewając nienawiść wśród przyjaciół naszych --
 • @andrzejto 10:55:37 CI CO ATAKUJA TO NIE TYLKO MUZULMANIE
  RE: Pleciesz. Atakują wszystkich. Koran mówi jasno:

  --- Ci, co atakuja, to nie tylko muzulmanie.
 • @zwykły człowiek 07:12:08 TATARZY POLSCY TO POLACY I TO DOBRZY. ICH RELIGIE SZANUJE
  Jestes Polakiem, polskim bratem.

  Nie masz nic wspolnego z masami z Trzeciego Swiata, np. z Bliskiego Wschodu, zwalajacymi sie dzis do Europy i niszczacymi ja.

  Tatarzy polscy to po prostu Polacy. I to dobrzy, wierni Ojczyznie Polacy. Nie slyszalem, aby kiedykolwiek sprawiali najmniejsze klopoty Polsce.

  Ich religie szanuje, tak jak oni szanuja moja.
 • @circ 05:23:22 CIRC, CZY NIE JESTES NAIWNA W TEJ SPRAWIE? A MOZE PROJEKTUJESZ NA OPISANA SYTUACJE SWOJA WLASNA?
  RE: To nie jest konflikt religijny, ale światopoglądowy.

  --- Wydaje sie, ze to konflikt, ogolnie rzecz biorac, lewacko-cywilizacyjno-rasowy (obecnie, napredce, nie znajduje lepszego okreslenia, pozniej powinienem je doprecyzowac). I to pelne nienawisci, lewackie i rasistowskie nastawienie maja
  masy z Trzeciego Swiata do narodow europejskich, ktore je przyjely do siebie: Francuzow, Anglikow, Niemcow, itp. Przypomina to wrogie nastawienie jakie mialy do polskich mieszkancow Rusi masy "czerni" za I-ej Rzeczpospolitej, albo nastawienie Murzynow w Ameryce do Bialych.

  Masy z Trzeciego Swiata czesto uwazaja, ze to one sa wyzsze cywilizacyjnie, religijnie, rasowo, kulturalnie od "zdegenerowanych" Europejczykow. Z jakiegos powodu - tym powodem w istocie wydaje sie byc propaganda lewacka w krajach, ktore ich przyjmuja - uwazaja, ze Europejczycy maja obowiazek im "dawac", np. zasilki, i traktowac ich w sposob uprzywilejowany, czy nawet unizony, jak sludzy panow.

  RE: Lewackie państwo jest tak opresyjne i toksyczne moralnie, że ludzie bez względu na religię nie życzą sobie by lewacka hołota kontrolowała ich życie.

  --- W rzeczywistosci w Europie "lewacy", w tym osobnicy z mediow, bronia "praw" przybyszow z Trzeciego Swiata, twierdza, ze ci przybysze sa traktowani rasistowsko, domagaja sie ich "integracji," wysokich zasilkow dla nich, uprzywilejowanego traktowania w sprawach zatrudnienia, itp. To oni ukrywaja prawdziwe zachowanie tych osobnikow, np. blokuja podawanie informacji o ich przestepczym zachowaniu, albo falszuja te informacje (np. nazywajac ich "imigrantami" zamiast "arabskimi imigrantami," "algierskimi imigrantami," "afrykanskimi imigrantami," itp., ukrywajac ich rase, itd.)

  Wydaje sie, ze w istocie lewactwo (i scisle zwiazana z nim eskiimoseria) w krajach europejskich wykorzystuje tych przybyszow z Trzeciego Swiata do swoich celow politycznych, tj. "rewolucji" multikulti, a oni sila rzeczy popieraja to lewactwo.

  To te masy z Trzeciego Swiata maja lewackie, "proletariackie" nastawienie do narodow, ktore pozwalaja im u siebie osiasc.

  RE: Na pewno mają swoje zwyczaje, sądy, prawo kulturowe, szkoły i nie potrzebują państwa, a nawet jeśli z niego korzystają, to przecież płacą podatki.

  --- Czy masz na mysli przybyszow z Trzeciego Swiata? Jesli tak, to istotnie, maja m.in. swoje zwyczaje, np. grupowe modlenie sie na srodku ulicy, noszenie zaslon na oczach, noszenie turbanow w miejscu pracy. I zamiast dostosowac sie do zwyczajow czy prawa goszczacych ich narodow, zadaja, zeby te narody akceptowaly te zwyczaje.

  RE: Ja tu pomijam prawdziwość tej ''religii''.

  --- O ktorej religii mowisz i dlaczego?

  RE:To konflikt o prawo naturalne.

  --- Czyli konkretnie o co? A na podstawie jakich faktow powyzsze twierdzisz?

  RE: Oni nie atakują chrześcijan, ale ateistów.

  --- Wiem o masie chrzescijan, w tym Polakow, ktorzy byli atakowani a nawet zostali zamordowani przez tych osobnikow. Atakuja, a nawet morduja, tez muzulmanow, ateistow. Religia ofiary nie wydaje sie miec dla nich wiekszego znaczenia.

  RE:Skąd wiadomo, że ci panowie na zdjęciu to nie całująca się na ulicy para pedałów?

  --- A skad wiadomo, ze to para pedalow? Czy twierdzisz, ze wiadomi osobnicy atakuja tylko homoseksualistow? Przy okazji, z tego co wiem, w niektorych krajach Trzeciego Swiata nastawienie do homoseksualizmu jest o wiele pozytywniejsze niz w Europie.

  RE: Nie bądzmy pochopni.

  --- A jestesmy? Konkretnie w czym? Czy przez to "nie badzmy pochopni" masz na mysli: "Wpuszczajmy ich do Polski masami"? Jesli tak, czy ten postulat nie bylby nie tylko w najwyzszym stopniu pochopny, ale wrecz wrogi wobec Polski?

  RE: Ruscy mają interes by ''walczyć'' o prawa różnych grup i je skłócać.

  --- Czy twierdzisz, ze rezyser tego filmu nakrecil go po to, zeby "walczyc" o prawa jakichs grup i je sklocac? Jesli tak, czy potrafisz udowodnic, ze naprawde w tym celu go nakrecil?

  Czy nie jestes wrogo nastawiona do wszystkich Ruskich? Nawet wsrod Ruskich zdarzaja sie ludzie porzadni.

  RE: To wszystko propaganda zła.

  --- Z tego, co czytam o tym filmie, pokazuje on wiernie stan faktyczny, prawde. Czy pokazywanie, czy w ogole mowienie prawdy, nazwalabys propaganda zla?

  Circ, o ile rozumiem, twoj maz jest polskim Tatarem, a twoje dzieci sa krwi mieszanej, polsko-polsko-tatarskiej? Jesli tak, czy twoje pozytywne, apologetyczne nastawienie do opisanych hord z Trzeciego Swiata wynika z "solidarnosci rodzinnej"? Jesli tak, czy nie bylabys w wielkim bledzie odnoszac do tych mas te solidarnosc? Bo twoj maz i dzieci - zwlaszcza jesli maz jest polskim Tatarem z rodziny mieszkajacej w Polsce od wiekow - nie ma nic wspolnego z tymi masami (chyba, ze chce miec), jest Polakiem, jednym z nas. I takie tez sa twoje dzieci. Podobnie dzieci osiadlych tu od wiekow Ormian, spolonizowanych Niemcow, i innych.

  A w ogole to nasz interes prywatny powinnismy ZAWSZE stawiac nizej od interesu narodowego i panstwowego. To niekiedy bardzo ciezkie, ale musimy tak robic, jesli interes Polski jest dla nas naprawde najwazniejszy.

  Tatarzy polscy to Polacy, i to dobrzy, wierni Ojczyznie Polacy. Nie slyszalem zeby kiedykolwiek sprawiali Polsce klopot. Zasluguja na najwyzszy szacunek. Rowniez na szacunek zasluguje ich religia. To nasi polscy bracia.
 • hehehe
  Niemcy mają kłopot z Turkami. Włosi z całą Afryką. Ale oni przynajmniej głośno "prowadzą" dyskusje o rozwiązaniu problemu imigrantów. I głośno kilka lat temu mówiono o wysyłaniu ich do Polski...
 • @vortex 09:20:52
  Z tym się zgodzę - rzeczywiście kurwy bolszewickie, bo inaczej tego bydła nazwać nie można.
 • Kryterium jest przestrzeganie prawa i lojalność do ludności etnicznej
  Szanowanie obyczajów i kultury etnicznej .Brak specjalnych roszczeń uprawnień przywilejów z tego że jest się miejszością. Za wszystko
  co się dostanie i wszelką pomoc jeżeli nie godzą w religię prawa innych podziękować.
  Jestem akurat katolikiem ale moi kuzyni i wielu znajomych nie.
  Płynie we mnie krew Tararska Litewska Polska kim jestem
  Polakiem o korzeniach tatarskich .Jedynie mogę przeprosić za najazd
  Batu-chana 1241 roku .Przepraszam
  Ale Węgrzy nasi bracia powinni przeprosić za najazdy Hunów (Hungary Atylla) na Chrześcijański Rzym. Naukowcy coraz mniej się zgadzają
  że są ungrofinami sami Węgrzy wolą teorie ze pochodzą od Hunów i słynnego Atylli.
 • @ninanonimowa 11:06:58
  Jak widzę, jesteś pierwsza w walce z chrześcijanami, ale gdyby Ci się to powiodło , zaatakujesz islam, i każda inną wiarę. Twoja potulność jest fałszywa. Wiec drodzy Polscy Tatarzy, Nie wierzcie tej pani, bo to już taka mać, perfidia.
 • ----- kojot hmmmmm :)))))))) we wszystkich książkach o Indianach
  --kojot miał wredne -konotacje
 • -- kojociku :)) JAM ŻE KRÓL
  --kojot --

  Wytrwały w biegu, w pogoni za zdobyczą osiąga prędkość ponad 60 km/godz., poluje na ptaki i ssaki do wielkości królika, żywi się także padliną, napada na zwierzęta domowe, głównie drób i owce. Z tego powodu tępiony w niektórych rejonach.

  Kryjówkę stanowią nory, które kopie lub zajmuje po innych zwierzętach. Ciąża trwa ok. 2 miesięcy, samica rodzi do 10 młodych-

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY